درباره ما

ما تیمی از بیش از ۴۰ نفر متخصص حرفه ای فناوری اینترنت و صنعت گردشگری هستیم. از سال ۱۳۹۲، ما تعهدی به کیفیت و خدمات دائمی برای تمام مشتریان خود داریم و به مراقبت از نیاز ها و تغییرات این صنعت میپردازیم.

ما  در ارائه راه حل برای شرکت های مسافرتی پیشرو هستیم و  با بیش از ۳۰۰ مشتری در ۱۵ شهر در سراسر ایران به بررسی و توسعه راه حل های جدید در بازارهای نوآورانه و ارائه آنها به مشتریان مان میپردازیم تا دقیقا همان چیزی که بازار مشتریانمان نیاز دارد را با نوآوری های فناورانه تامین کنیم.


ما سرویس های چارتکس را بر پایه  وب اپلیکیشن ، وب سایت هاو اپلیکیشن های موبایل ایجاد می کنیم که بسیار کاربردی و موثر هستند. تمرکز ما بر تعامل انسان با رایانه و طراحی مبتنی بر قابلیت استفاده، تضمین می کند که سرویس های ما با توجه به نیازهای مشتریانمان برای کسب و کار آنها ارزش افزوده ایجاد میکند .

ما  یک پلت فرم تجمیع و توزیع (Chartex Central Reservation System-CCRS) در اختیار شما قرار میدهیم که  با توجه به نیازهای شما سفارشی سازی میشود و میتواند فرایتد های فروش را در کانال های مختلف فروش از جمله XML ، وب سایت و گوشی های موبایل ارائه دهد.
ما راندمان عملیاتی مشتریان خود را برای ارائه راه حل های ابتکاری که روند تقاضا را خودکار می کند,  هزینه ها را کاهش میدهد و یا استفاده از کانال های فروش کارامد تر نسبت به انچه که به طور سنتی استفاده می شود, بهبود می بخشیم.

 ما از طریق XML, با استفاده از استانداردهای OTA, به تعداد زیادی از عرضه کنندگان خارجی, ارتباط برقرار کرده ایم که این به شما فرصت می دهد تا انتخاب بیشتری در مقاصد مختلف عرضه کننده این خدمات داشته باشید.
بدین ترتیب شرکت شما میتواند بطور همزمان از تامین کنندگان  مختلف خارجی وب سرویس ها را اخذ نموده  و با ارائه سرویس های مختلف به مشتریان خود ، ارزش افزوده مناسب را برای کسب و کار خود ایجاد نماید.