سرویس رزرواسیون پروازهای سیستمی

یکی از چالش هایی که آژانس های مسافرتی( که قصد راه اندازی سایت فروش آنلاین پرواز دارند) با آن مواجه هستند عدم ارائه وب سرویس توسط سیستم گابریل و vrs میباشد. در حال حاضر ایرلاین های ایران ایر ،تابان،آتا،نفت،قشم و آسمان از سیستم گابریل استفاده میکنند و کیش ایر هم از سیستم vrs  استفاده میکند.

در ایران فقط  ایرلاین های ماهان ،معراج ،کاسپین و زاگرس امکان ارائه وب سرویس را دارند و پس از درخواست کتبی به ایرلاین های مذکور با صرف زمان و هزینه میتوانید وب سرویس های مربوطه را اخذ نمایید.

لذا چارتکس با تلاش متخصصان خود و صرف زمان و انرژی فراوان توانسته است به تکنولوژی های لازم در این خصوص دست یابد و اکنون یک وب سرویس جامع که کلیه ایرلاین های داخلی را در بر دارد در موتور رزرواسیون چارتکس وجود دارد. بدین ترتیب کافی است پیدها و ساین های خود را در موتور رزرواسیون چارتکس قراردهید و چارتکس یک وب سرویس جامع که سایت و اپلیکیشن های شما را تغذیه میکند در اختیار سیستم شما قرار میدهد.

در back office چارتکس امکان کنترل و تنظیمات مربوط به هر ایرلاین وجود دارد. میتوانید برای پروازهای سیستمی تخفیف یا کمسیون همکار تعریف نماید. همچنین موجودی بلیط ها را در یک داشبورد قدرنمند به صورت یکجا مشاهده نمایید.

خروجی موتور رزرواسیون چارتکس ، پروازها را به ترتیب قیمت و زمان تجمیع مینماید و نمایش میدهد. همچنین امکان فیلتر بر اساس ایرلاین ، و زمان نیز وجود دارد.

یکی دیگر از مهمترین امکانات موتور رزرواسیون چارتکس امکان کنسلی آنلاین برای پروازهای سیستمی گابریل و vrs میباشد. پس از درخواست مشتری که از طریق پنل یا سایت یا اپلیکیشن ارسال میشود بلافاصله موتور چارتکس درصد کنسلی را محاسبه نموده و مبلغ استرداد را به اعتبار کاربر به صورت خودکار عودت میدهد. این فرایند در کمتر از یک ثانیه اتفاق می افتد. در back office امکان دریافت ماسک ریفاند نیز وجود دارد و نیازی به مراجعه به گابریل برای دریافت این گزارش نیست.